Litt om oss

Erik

Klinikk Groruddalen AS

Klinikk Groruddalen vektlegger individualisert manuell behandling med høy faglig standard. Tilbyr også gruppebasert rehabilitering der dette er faglig tjenelig. Behandlerne innehar stor faglig kompetanse da alle har over ti års erfaring innen klinisk kurativ behandling av pasienter, og det er også høyt nivå av kurskompetanse og videre- / etterutdanning blant terapeutene.

Erik Pettersen

Erik Pettersen

Fysioterapeut MNFF
Osteopat MNOF
Privat praksis siden 2000
Fysioterapeut Vestli Håndball Elite 2000-2008

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 82
erik@klinikkgroruddalen.no

Guro Bjølverud

Guro Bjølverud

Fysioterapeut MNFF
Osteopat MNOF
Privat praksis siden 2003

5 års klinisk erfaring fra sykehus

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 83
guro@klinikkgroruddalen.no

Jane Marit Ørslien Tofte

Jane Marit Ørslien Tofte

Manuellterapeut MNMF
Privat praksis siden 1997

 

Kontakt:
janemarit@klinikkgroruddalen.no

Janne Haugen

Janne Haugen

Fysioterapeut
Akupunktør NAFO
Privat praksis siden 1997

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 85
janne@klinikkgroruddalen.no

Kjetil Gjestvang

Kjetil Gjestvang

Fysioterapeut MNFF
Osteopat MNOF

Privat praksis siden 1997

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 86
kjetil@klinikkgroruddalen.no

Magnhild Thorsen

Magnhild Thorsen

Fysioterapeut MNFF

Ansvarlig for gruppetrening

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 88
magnhild@klinikkgroruddalen.no

Mette Flaget

Mette Flaget

Fysioterapeut MNFF

Cand.mag fra Norges idrettshøgskole
Privat praksis siden 1996

2 års erfaring fra bedriftshelsetjeneste

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 91
mette@klinikkgroruddalen.no

Kåre Øfjord

Stein Kåre Øfjord

Fysioterapeut MNFF
Privat praksis siden 1989
Certifisert Cast partner: tilpassing av fotsenger, ganganalyse

 

Les mer på:

www.castmedical.se

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 87
stein@klinikkgroruddalen.no

Trine Jenner

Trine Jenner

Fysioterapeut MNFF

Privat praksis siden 2000

Klinisk praksis fra sykehus 1997-2000

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 92
trine@klinikkgroruddalen.no

Øyvind Sverud

 

Øyvind Sverud

Osteopat MNOF
Privat praksis siden 1997

 

Kontakt:

tlf: 23 34 41 89
oyvind@klinikkgroruddalen.no

Klinikk Groruddalen AS | Nedre Rommen 5 E, 0988 Oslo | Tlf: 23 34 41 80 | Fax: 23 34 41 81 | post@klinikkgroruddalen.no

Design: Wombat Design